Par Šūp!

Iekaramie Šūp! šūpuļkrēsli ir veidoti apvienojot iekarināmo šūpuļkrēslu pamatīpašības - sajūta, ka atrodies 'gaisā', šūpošanās iespēja, kustība - ar tradicionālo mēbeļu īpašībām - stingra pamatne, paplašināta telpa, lai atrodoties krēslā, vari nodoties citām nodarbēm.  


Unikāla konstrukcija

Iekarināmais šūpuļkrēsls Šūp! veidots no 7 atsevišķām daļām, lai krēsls varētu pieņemt sēdētāja ķermeņa izliekumu, vienlaicīgi nodrošinot muguras atbalstu.

Šūp! šūpuļkrēslu septiņās pamatnes daļās ir iestrādāti stiprinājumi, kas neļauj krēsla sānu malām piekļauties ķermenim, tādējādi nodrošinot iespēju krēslā sēdēt dažādās pozās un brīvi izmantot rokas (turēt žurnālus, grāmatas, krūzes, strādāt ar datoru, adīt u. tml.).

Materiāls

Šūp! krēsla sēdekļa ārējā apdarē viscaur lietots lins, kas ir viens no izturīgākajiem dabiskajiem tekstilizstrādājumiem, tāpēc piemērots ikdienas lietošanai. Krēsla ārējās detaļās izmantots arī koks un metāls.


Šūp! krēsls 360º9 pamatkrāsas

Šupuļkrēslu 9 pamatkrāsas

Iekarināšana

Ieteicamais krēsla karināšanas augstums - 135 cm no grīdas par augšējo punktu ņemot metāla gredzenus.

Šūp! krēslu ir iespējams stiprināt dažādos veidos, atkarībā no izvēlētas vietas:

1. Koka zarā - krēslu var ērti iesiet piemērota koka zarā dažādos augstumos. Zemākos zaros var izmantot esošo virvju sistēmu, taču ja zars atrodas augstāk, tad nepieciešama papildus virve, lai pagarinātu attālumu starp zara augstumu un esošo virvju sistēmu.

2. Betona griestos - krēsls stiprināms, griestos ievietojot dībeli un ieskrūvējot āķi. Papildus drošībai var izmantot ķīmiskos dībeļus.

3. Koka sijas - koka sijās krēslu var nostiprināt, sijā ieskrūvējot atbilstošu kokam paredzētu āķi.

Komplektā iekļautā virvju sitēma paredzēta standarta griestu augstumam, taču, ja griesti ir augstāki, nepieciešams pievienot papildus virvi vai pagarināt esošo. 

!!! Veicot pasūtījumu, norādiet atbalsta punkta augstumu līdz grīdai un iekļausim attiecīgā garuma virvi krēsla komplektā.

Dimensijas

Augstums - 109 cm (no metāla gredzeniem līdz pamatnes zemākajai daļai)

Dziļums - 95 cm

Platums - 58-60cm (pamatne), 95cm (koka pārliktnis)

Šūp! krēsla iepakojuma izmēri (60 x 40 x 40 cm), neskaitot koka pārliktni

Spilvena izmēri (58 x 28 x 7 cm)


Kabata un spilvens

Sēdētāja ērtībām krēsla labajā pusē ir kabata – pietiekami liela, lai tajā ieliktu žurnālu, planšetdatoru vai visgaršīgāko šokolādes tāfelīti. Kopā ar krēslu saņemsiet arī spilvenu tādā pašā krāsā, ko var izmantot kā papildu atbalstu kaklam vai mugurai.


Kāju paliktnis

Šūp! krēsliem veikala sadaļā atsevišķi pieejami arī kāju paliktņi, ko piedāvājam Šūp! krēslu 9 pamatkrāsās. To var ērti un ātri piestiprināt pie krēsla, iekarot koka pārliktnī, un noņemt, kad nepieciešams. Ar auklu palīdzību atbilstoši sēdētāja vēlmēm var pielāgot paliktņa attālumu no krēsla.0
Šūp! 
Mob. tel.: 264 00 206
 E-pasts: info@supulkresli.lv 
Adrese: Liepājas iela 14, Kuldīga, LV3300
Seko mums:

 .